Target Hostel ZakopaneO nas, czyli o target hostel!

Target Hostel to miejsce prowadzone przez podróżników dla podróżników! Poza tym jesteśmy fajnym i wygodnym miejscem, zapewniającym Tobie swobodne i ciekawe spędzanie czasu wolnego w Zakopanem. Polecają nas powracający do nas Goście i cenią przede wszystkim za przemiłą obsługę, swobodną atmosferę, dogodne i gościnne rozwiązania, wygodną lokalizację oraz za przystępne ceny. Nasi Goście mówiąc o nas w pierwszej kolejności wymieniają nasz sympatyczny, pomocny, otwarty na szukanie kreatywnych rozwiązań, wielojęzyczny Zespół. Zadba on i zatroszczy się o Ciebie, we wszystkich możliwych do spełnienia potrzebach. W niemożliwych zaś będzie szukać możliwego rozwiązania. Znajdujemy się w znakomitej lokalizacji Zakopanego – w promieniu 1 km od nas znajdziesz wszystko, co pozwali Tobie szybko i komfortowo dojechać do szlaków turystycznych, odpocząć, zabawić się, zrobić zakupy etc. Znajdź nas na mapie, a następnie odwiedź! Oferujemy 5 wygodnych pokoi o zróżnicowanej wielkości i wystroju, dopasowanych do różnych potrzeb Gości (od 2-osobowego do 10-osobowego). Dzięki temu będziesz mógł wybrać przestrzeń zgodną z preferencjami Twoimi lub wspólnie odwiedzającej nas Twojej paczki. Pokoje wyposażone są w samodzielne lub zewnętrzne łazienki, wygodne łóżka piętrowe, osobiste szafki, a także lampki nocne. Do Twojej całodobowej dyspozycji udostępniona została w pełni urządzona kuchnia.
Nasze ceny są także najlepsze! :)

Zwiedzaj!


Pokoje & Ceny

Pokój 2 -osobowy Rezerwuj

Intymna, gustowna 2-ka z własną łazienką

Pokój o hotelowym standardzie, polecamy dla miłośników nocy we dwoje i dla tych, którzy te noce lubią spędzać w gustownej przestrzeni.

Znajdziesz w nim spokój, ciszę i intymność. Na wygodnym łóżku możesz wyspać się za wszystkie czasy, o czym na pewno wkrótce się przekonasz, jeśli odwiedzisz nas i wybierzesz właśnie ten pokój. Daj się utulić ciepłej atmosferze tego pokoju, a zobaczysz, że wypoczynek, jakiego tutaj zaznasz, będzie nieporównywalny z niczym.

lazienka     wifi_ico     stolik_ico     lampka_ico     posciel_ico     szafka_ico

Cena od 150zł za pokój za noc

Pokój 6 -cio osobowy z łazienką Rezerwuj

Cappuccino’wa 6-ka tylko dla Pań z własną łazienką

Ten pokój został zaprojektowany z myślą o Paniach i Dziewczynach, które czują się bardziej komfortowo i swobodnie w swoim damskim gronie. Komfortu dodaje samodzielna, damska łazienka oraz kobiece dodatki, które robią różnicę.

lazienka     wifi_ico     szafka_ico     stolik_ico     lampka_ico     posciel_ico

W pokoju możesz spędzić noc ze swoją ekipą po wieczorze panieńskim, przyjechać z grupą koleżanek lub przyjaciółek na zakopiańskie zakupy, opalanie się na Gubałówce lub wspólne wycieczki po tatarzańskich szlakach.

Cena od 55 zł za łóżko za noc

Pokój 6 -cio osobowy Rezerwuj

Swobodna 6-ka

Pokój, do którego zapraszamy Ciebie, jeśli tworzysz ze znajomymi aktywną ekipę tatrzańskich freak’ów, którzy wstają wcześnie i późno wracają. Znajdziesz w nim też atmosferyczną miejscówkę jeśli ze swoją paczką przyjaciół (np. w trzy pary), wspólnie wybraliście się na podój Podhala, wypady rowerowe (w Zakopanem możecie je wypożyczyć w wielu punktach), wspinaczkę wysokogórską lub po prostu szwendanie się po dolinach lub po Krupówkach.

posciel_ico     wifi_ico     szafka_ico     lampka_ico

Cena od 49 zł za łóżko za noc

Pokój 8 -cio osobowy Rezerwuj

Odlotowa, 8-ka

To miejsce, w którym możesz spędzić wieczorny czas z ekipą, z którą dawno się nie widziałeś i chcesz nadrobić czas. Układ łóżek sprzyja długim, nocnym rozmowom, snuciu wspomnień lub budowaniu wspólnych planów na przyszłość. Trzeba uważać bo jak mówią nasi Goście, w tym pokoju najszybciej mija czas. Gdy akurat w pokoju nie zabukowała się ekipa, możesz wbić się do niego w pojedynkę i poznać innych, ciekawych podróżników z plecakiem przez świat lub też osób z innej bajki.

wifi_ico     szafka_ico     lampka_ico     posciel_ico

Cena od 45 zł za łóżko za noc

Pokój 10 -cio osobowy Rezerwuj

Energetyczna 10-tka

Pokój dla tych, którzy przyjeżdżają z dużą ekipą, z którą nie chcą rozstawać się wieczorem i w nocy, lub dla tych, których przyciąga super atrakcyjna cena. Pokój możesz wynająć w całości dla paczki, z którą nas odwiedzisz. Możesz też zamieszkać w nim wynajmując tylko swoje łóżko, poznając tych, którzy wraz z Tobą z tego pokoju korzystają. Możesz też, jeżeli preferujesz wieczór z książką owinąć się kocem, włączyć nocną lampkę i wsadzić zatyczki do uszu, które udostępnimy Ci, do wyboru do koloru.

wifi_ico     szafka_ico     lampka_ico     posciel_ico

Cena od 39 zł za łóżko za noc

Obsługa


zobacz co oferujemy

Świetna LOKALIZACJA Lokalizacja

Idealny dla grup

Wiele dodatkowych usprawnień

Kuchnia w pełni wyposażona

Pomoc przy wyborze szlaków

Najlepszy zespół

Kawa, herbata gratis

Budzenie NA życzenie

Pomoc w rezerwacji biletów

Locations


Stąd wszędzie będziesz miał blisko

  • Target Hostel położony jest najbliżej dworca PKP i PKS… 5 minut piechotą (500 metrów)
  •  …oraz przystanku busów do Kuźnic i Morskiego Oka - 3 minuty piechotą (450 metrów)
  • Krupówki – centrum rozrywkowe Zakopanego – tylko 6 minut piechotą! (750 metrów)
  • Tourist information (150 metres) Target Hostel is based in a quiet, peaceful place - the hustle and bustle of Krupowki doesn't reach our location - you can truly rest at night.
  • Dogodny dojazd – oraz stojak na rowery
  • Within 300 meters (3 minutes on foot) there is an ATM, pizzeria, grocery store, Tesco Zakopane, Biedronka, pharmacy, City Hall, Tourist Information.
  • W zasięgu 1 kilometra (10 minut piechotą) znajdziesz dodatkowo hospitalpocztę, kino, pub, klub muzyczny, restauracje, aquapark, posterunek policji, Muzeum Tatrzańskie.

Chcesz wiedzieć coś więcej o Zakopane?

Znajdź nas na mapie!

Jak dostać się do Target Hostel


Z: Kraków Airport Balice / Kraków Dworzec Autobusowy / Target Hostel Zakopane

Autobusem

1) Aby dostać się do Małopolskiego Dworca Autobusowego Krakowie najłatwiej Ci będzie skorzystać z pociągu, który jeździ co 30 minut a przystanek znajduję zaraz naprzeciwko terminala po drugiej stronie ulicy. Bilety możesz nabyć w biletomacie na stacji lub bezpośrednio u konduktora w pociągu. Koszt biletu to 9 zł. Płatności można dokonać również kartą płatniczą. Czas przejazdu to 25 min. Poniżej aktualne rozkład jazdy pociągu:

https://malopolskiekoleje.pl/images/rozklady-jazdy/2020-06-14/SKA1-ZRJ14VI-29VIII2020.pdf

2) Po przyjeździe na dworzec kolejowy musisz udać się na dworzec autobusowy (ok. 200m). Z płyty górnej ze stanowiska 18tego i 19tego odjeżdżają autobusy co ok. 20 – 30 minut do Zakopanego. Poniżej rozkłady jazdy dwóch przewoźników. Bilety można kupić online lub nabyć u kierowcy w autobusie przed planowanym odjazdem. W większości autobusów możliwa jest płatność kartą. Czas przejazdu to 2h 20min. Cena biletu to 22 zł.

https://www.szwagropol.pl/pl/linie-autobusowe/aktualnosci/aktualny-rozklad-jazdy-od-dnia-16-06-2020-do-12-07-2020/

lub http://zakopanekrakow.pl/rozklad-jazdy

Gdy już dotrzesz do Zakopanego, od Target Hostel dzieli Cie jedynie 6cio minutowy spacer. Po wyjściu z autobusu na udaj się na ul. Kościuszki, która jest naprzeciwko dworca. Na pierwszym skrzyżowaniu z ulicą Sienkiewicza skręć w prawo. Idź w dół ulicy ok. 200 m i dotrzesz do Hostelu.

Zespół


Przyjazny & Profesjonalny

Natalia
Managing director

Daria
Recepcja

Paweł
Recepcja

Opinie