Target Hostel ZakopaneO nas, czyli o target hostel!

Target Hostel to miejsce prowadzone przez podróżników dla podróżników! Poza tym jesteśmy fajnym i wygodnym miejscem, zapewniającym Tobie swobodne i ciekawe spędzanie czasu wolnego w Zakopanem. Polecają nas powracający do nas Goście i cenią przede wszystkim za przemiłą obsługę, swobodną atmosferę, dogodne i gościnne rozwiązania, wygodną lokalizację oraz za przystępne ceny. Nasi Goście mówiąc o nas w pierwszej kolejności wymieniają nasz sympatyczny, pomocny, otwarty na szukanie kreatywnych rozwiązań, wielojęzyczny Zespół. Zadba on i zatroszczy się o Ciebie, we wszystkich możliwych do spełnienia potrzebach. W niemożliwych zaś będzie szukać możliwego rozwiązania. Znajdujemy się w znakomitej lokalizacji Zakopanego – w promieniu 1 km od nas znajdziesz wszystko, co pozwali Tobie szybko i komfortowo dojechać do szlaków turystycznych, odpocząć, zabawić się, zrobić zakupy etc. Znajdź nas na mapie, a następnie odwiedź! Oferujemy 5 wygodnych pokoi o zróżnicowanej wielkości i wystroju, dopasowanych do różnych potrzeb Gości (od 2-osobowego do 10-osobowego). Dzięki temu będziesz mógł wybrać przestrzeń zgodną z preferencjami Twoimi lub wspólnie odwiedzającej nas Twojej paczki. Pokoje wyposażone są w samodzielne lub zewnętrzne łazienki, wygodne łóżka piętrowe, osobiste szafki, a także lampki nocne. Do Twojej całodobowej dyspozycji udostępniona została w pełni urządzona kuchnia.
Nasze ceny są także najlepsze! :)

Zwiedzaj!


Pokoje & Ceny

Pokój 2 -osobowy Rezerwuj

Intymna, gustowna 2-ka z własną łazienką

Pokój o hotelowym standardzie, polecamy dla miłośników nocy we dwoje i dla tych, którzy te noce lubią spędzać w gustownej przestrzeni.

Znajdziesz w nim spokój, ciszę i intymność. Na wygodnym łóżku możesz wyspać się za wszystkie czasy, o czym na pewno wkrótce się przekonasz, jeśli odwiedzisz nas i wybierzesz właśnie ten pokój. Daj się utulić ciepłej atmosferze tego pokoju, a zobaczysz, że wypoczynek, jakiego tutaj zaznasz, będzie nieporównywalny z niczym.

lazienka     wifi_ico     stolik_ico     lampka_ico     posciel_ico     szafka_ico

Cena od 150zł za łóżko za noc

Pokój 6 -cio osobowy z łazienką Rezerwuj

Cappuccino’wa 6-ka tylko dla Pań z własną łazienką

Ten pokój został zaprojektowany z myślą o Paniach i Dziewczynach, które czują się bardziej komfortowo i swobodnie w swoim damskim gronie. Komfortu dodaje samodzielna, damska łazienka oraz kobiece dodatki, które robią różnicę.

lazienka     wifi_ico     szafka_ico     stolik_ico     lampka_ico     posciel_ico

W pokoju możesz spędzić noc ze swoją ekipą po wieczorze panieńskim, przyjechać z grupą koleżanek lub przyjaciółek na zakopiańskie zakupy, opalanie się na Gubałówce lub wspólne wycieczki po tatarzańskich szlakach.

Cena od 55 zł za łóżko za noc

Pokój 6 -cio osobowy Rezerwuj

Swobodna 6-ka

Pokój, do którego zapraszamy Ciebie, jeśli tworzysz ze znajomymi aktywną ekipę tatrzańskich freak’ów, którzy wstają wcześnie i późno wracają. Znajdziesz w nim też atmosferyczną miejscówkę jeśli ze swoją paczką przyjaciół (np. w trzy pary), wspólnie wybraliście się na podój Podhala, wypady rowerowe (w Zakopanem możecie je wypożyczyć w wielu punktach), wspinaczkę wysokogórską lub po prostu szwendanie się po dolinach lub po Krupówkach.

posciel_ico     wifi_ico     szafka_ico     lampka_ico

Cena od 49 zł za łóżko za noc

Pokój 8 -cio osobowy Rezerwuj

Odlotowa, 8-ka

To miejsce, w którym możesz spędzić wieczorny czas z ekipą, z którą dawno się nie widziałeś i chcesz nadrobić czas. Układ łóżek sprzyja długim, nocnym rozmowom, snuciu wspomnień lub budowaniu wspólnych planów na przyszłość. Trzeba uważać bo jak mówią nasi Goście, w tym pokoju najszybciej mija czas. Gdy akurat w pokoju nie zabukowała się ekipa, możesz wbić się do niego w pojedynkę i poznać innych, ciekawych podróżników z plecakiem przez świat lub też osób z innej bajki.

wifi_ico     szafka_ico     lampka_ico     posciel_ico

Cena od 45 zł za łóżko za noc

Pokój 10 -cio osobowy Rezerwuj

Energetyczna 10-tka

Pokój dla tych, którzy przyjeżdżają z dużą ekipą, z którą nie chcą rozstawać się wieczorem i w nocy, lub dla tych, których przyciąga super atrakcyjna cena. Pokój możesz wynająć w całości dla paczki, z którą nas odwiedzisz. Możesz też zamieszkać w nim wynajmując tylko swoje łóżko, poznając tych, którzy wraz z Tobą z tego pokoju korzystają. Możesz też, jeżeli preferujesz wieczór z książką owinąć się kocem, włączyć nocną lampkę i wsadzić zatyczki do uszu, które udostępnimy Ci, do wyboru do koloru.

wifi_ico     szafka_ico     lampka_ico     posciel_ico

Cena od 39 zł za łóżko za noc

Obsługa


zobacz co oferujemy

Świetna LOKALIZACJA Lokalizacja

Idealny dla grup

Wiele dodatkowych usprawnień

Kuchnia w pełni wyposażona

Pomoc przy wyborze szlaków

Najlepszy zespół

Kawa, herbata gratis

Budzenie NA życzenie

Pomoc w rezerwacji biletów

Lokalizacja

Stąd wszędzie będziesz miał blisko

  • Target Hostel położony jest najbliżej dworca PKP i PKS… 5 minut piechotą (500 metrów)
  •  …oraz przystanku busów do Kuźnic i Morskiego Oka - 3 minuty piechotą (450 metrów)
  • Krupówki – centrum rozrywkowe Zakopanego – tylko 6 minut piechotą! (750 metrów)
  • Tourist information (150 metres) Target Hostel is based in a quiet, peaceful place - the hustle and bustle of Krupowki doesn't reach our location - you can truly rest at night.
  • Dogodny dojazd – oraz stojak na rowery
  • Within 300 meters (3 minutes on foot) there is an ATM, pizzeria, grocery store, Tesco Zakopane, Biedronka, pharmacy, City Hall, Tourist Information.
  • W zasięgu 1 kilometra (10 minut piechotą) znajdziesz dodatkowo hospitalpocztę, kino, pub, klub muzyczny, restauracje, aquapark, posterunek policji, Muzeum Tatrzańskie.

Chcesz wiedzieć coś więcej o Zakopane?

How to get to Target Hostel


From: Krakow Balice Airport / Krakow Bus Station / Target Hostel Zakopane

By Bus

1) The easiest way to get to the MDA coach station in Krakow is to take the train, which runs every 30 minutes and the stop is right across the street from the terminal. Tickets can be purchased from the ticket machine at the station or directly from the conductor on the train. The cost of the ticket is 9 PLN. Payment can also be made by credit card. Travel time is 25 minutes. Current train timetable is available below:

https://malopolskiekoleje.pl/images/rozklady-jazdy/2020-06-14/SKA1-ZRJ14VI-29VIII2020.pdf

Upon arrival at the railway station you have to go to the bus station (about 200m). Buses leave for Zakopane every 20 - 30 minutes from positions 18th and 19th from the upper level. Below you can find timetables of two carriers. Tickets can be bought online or purchased from the bus driver before the planned departure. In most buses it is possible to pay by credit card. The time of travel is 2h 20min. Ticket price is 22 PLN.

https://www.szwagropol.pl/pl/linie-autobusowe/aktualnosci/aktualny-rozklad-jazdy-od-dnia-16-06-2020-do-12-07-2020/

Or http://zakopanekrakow.pl/rozklad-jazdy

Once you get to Zakopane, there is only a 6-minute walk separating you from Target Hostel. After leaving the bus, go to Kościuszki Street, which is located opposite to the train station. At the first intersection with Sienkiewicza street turn right. Go down the street about 200 m and you will reach the Hostel.

Zespół


Przyjazny & Profesjonalny

Natalia
Managing director

Daria
Recepcja

Paweł
Recepcja

Opinie